Mypsikoteknik

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinen MY Psikoteknik firmamızı yakından tanımaya ne dersiniz?
Trafik; sürücüler, yolcular ve araçlar için çok bilinmeyenli bir denklemdir. Oldukça karmaşık ve bir o kadar da tehlikeli olan bu mecrada kendiniz, sevdikleriniz, karşınızdaki insanlar, araçlar ve araçlardaki yüklerden oluşan tüm paydaşları tehlikeye atmadan güvenli bir sürüş yapabilmek çok önemlidir.
Firmamız bunu sağlayabilmek için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen sürücülerimizin öncelikli tercihi olmak amacıyla 2019 yılı Nisan ayında Ankara Siteler’ de faaliyete geçmiştir.
Firma olarak amacımız sürücülerin, İleri sürüş – Defansif sürüş – Ekonomik sürüş ve Güvenli sürüş eğitimlerini yönetmek, bu konudaki hukuki, idari ve teknik gelişmeleri takip ederek hizmet vermektir.
Bu hizmeti verebilmek, trafikte sizi, sevdiklerinizi, karşınızdaki insanları, araçları ve yüklerini en güvenli şekilde hedefe ulaştırabilmenizi sağlamak için hayati önem taşıyan psikoteknik becerilerinizin doğru ölçülebilmesi amacıyla oldukça hassas ölçümler yapabilen, kolay kullanılabilen ve sürücülere araç kokpitinde imiş hissi veren ALG Psikoteknik cihazını siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.
2918 sayılı Karayolu Trafik kanunu ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu kapsamında ki yönetmelikler gereği zorunlu Psikoteknik Değerlendirme Raporunu düzenleyen firmamız, uzman ve güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir. Firma olarak en önemli hedefimiz bugün ve gelecekte yapacağımız testlerle trafikteki tüm paydaşlar için sağlıklı ve güvenli bir sürüş ortamı hazırlanmasına katkı sağlamaktır.

WhatsApp WhatsApp İletişim